Zadzowoń na mobilny numer:


888 18 17 16


Napisz do nas e-mail:


info@perfektart.pl


Skontaktuj sie przez skype:


perfektart.pl


Zadzwoń do nas
Nasze portfolio
Poniżej prezentujemy Państwu nasze wybrane projekty

Nasze portfolio:


Poniżej kilka wybranych naszych projektów. Nasza agencja interaktywna projektuje i tworzy strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe, blogi, fora, aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, materiały reklamowe w postaci elektronicznej oraz drukowanej, systemy zarządzania treścią, oprogramowanie dedykowane dla firm. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych, tworzeniem i prowadzeniem kampanii internetowych


Wybraliśmy tylko kilka projektów do prezentacji, jeśli jesteście Państwo zainteresowani przedstawieniem przez nas pełnego portfolio zapraszamy serdecznie do nawiązania z nami kontaktu, korzystając z formularzy na stronie głównej lub w dziale kontakt.

Zapraszamy do nawiązania współpracy.


Perfekt Art

InspiroHome.com


Opis:  Sklep internetowy, którego silnikiem jest Magento a jego główną funkcją jest sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz. Stworzyliśmy szablon graficzny według życzeń i sugestii klienta. Poza modułami standardowymi sklep posiada moduły obsługujące płatności payu a także moduł obsługujący różne formy dostawy przesyłek. Interfejs udostępniliśmy w języku polskim.


Technologia: Magento, HTML5, CSS3, Java Script


Zobacz online:www.inspirohome.com

 

Euro-land.com.pl


Opis:  Strona internetowa stworzona dla firmy Euro-Land, która zajmuje się importem odzieży używanej z całego świata. Perfekt Art odświeżył wizerunek firmy według sugestii klienta, począwszy do stworzenia nowego loga firmowego, a skończywszy na wielojęzycznej stronie firmowej wraz z systemem zarządzania treścią.


Technologia: HTML5, PHP, CSS3, Java Script


Zobacz online:www.euro-land.com.pl

 

FHUEltor.pl


Opis:  Strona internetowa firmy FHU Eltor, która zajmuje się budową dróg, kolei podziemnych a także wyburzeniami budynków. Naszym założeniem było czytelne przedstawienie oferowanych przez firmę usług oraz przejrzystość witryny.


Technologia: HTML5, CSS3, Java Script


Zobacz online:www.fhueltor.pl

 

GiannaG.pl


Opis:  Strona internetowa producenta odzieży dla kobiet puszystych, prezentująca modne kolekcje ubraniowe dla pań. Głównym założeniem było to, aby przyciągnąć klienta poprzez zaprezentowanie zdjęć z odzieżą na stronie głównej oraz łatwe nawiązanie kontaktu w tym celu umieściliśmy na stronie głównej przejrzysty formularz kontaktowy i wysuwany box z danymi teleadresowymi.


Technologia: HTML5, PHP, CSS3, Java Script


Zobacz online:www.giannag.pl

 

CentrumRecyklingu.com


Opis:  Strona internetowa Centrum Recyklingu – firmy zajmującej się utylizacją odpadów, posiadającej wieloletnie doświadczenie w tej branży. Założeniem przy projektowaniu i tworzeniu tej strony było przedstawienie oferty przedsiębiorstwa w jej pełnym zakresie.


Technologia: HTML5, CSS3, PHP, Java Script


Zobacz online:www.centrumrecyklingu.com

 

PCPR-Mogilno.pl


Opis:  Strona internetowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mogilnie, której silnik oparty jest na najpowszechniejszym na świecie systemie blogowym - Wordpressie. Nasza firma stworzyła nowy szablon graficzny odświeżając w ten sposób poprzedni wizerunek witryny.


Technologia: Wordpress, HTML5, CSS3, Java Script


Zobacz online:www.pcpr-mogilno.pl

 

KuzakLogistic.pl


Opis:  Strona internetowa firmy Kuzak Logistic – firma ta współpracuje z kilkoma dużymi firmami transportowymi oraz spedycyjnymi. Na stronie przedstawiony jest główny profil działalności, mapa dojazdu oraz formularz kontaktowi, który umożliwia szybki i łatwy kontakt z firmą.


Technologia: XHTML, jQuery, CSS3, Java Script, Flash


Zobacz online:www.kuzaklogistic.pl

 

SzwalniaAxel.pl


Opis:  Strona internetowa jednej z największych szwalni odzieży w Polsce. Szwalnia przyjmuje przeszycia odzieży od znanych producentów takich jak Hugo Boss, H&M, czy też Reserved. Firma z olbrzymimi tradycjami i doświadczeniem istniejąca na rynku już od ponad 25 lat.


Technologia: Wordpress, HTML5, CSS3, Java Script


Zobacz online:www.szwalniaaxel.pl