Zadzowoń na mobilny numer:


888 18 17 16


Napisz do nas e-mail:


info@perfektart.pl


Skontaktuj sie przez skype:


perfektart.pl


Zadzwoń do nas
Jak pracujemy
Poniżej kilka kroków, które doprowadzą Cię do sukcesu!
O Perfekt Art
Kilka słów o nas oraz naszej agencji interaktywnej
U nas pomysły, wiedza i doświadczenie
łączą się z technologią
   Perfekt Art to zespół zdolnych i niezwykle kreatywnych pasjonatów najnowszych technologii. Za główny cel stawiamy sobie zawsze satysfakcję klienta z tworzonych przez nas perfekcyjnych stron internetowych, sklepów internetowych, portali, aplikacji, czy też usług reklamowych i pozycjonerskich. Stawiamy na zwiększenie zysków klienta, bo klient, który osiąga zyski to najlepszy klient.

   Swiadczymy usługi kompleksowe, zintegrowane rozwiązania informatyczne i reklamowe. Zadbamy o wszystko za Was. Od wybrania odpowiedniej domeny, zaparkowaniu jej na serwerze, po dopasowaniu odpowiedniej kampanii internetowej. Priorytetem jest dla nas zawsze dobra relacja z Klientami, dzięki czemu staliśmy się niezawodnymi partnerami w biznesie. Tworzymy również oprogramowanie dedykowane dla firm, a aplikacje programujemy od podstaw, tak aby realizowały konkretne potrzeby i cele biznesowe naszych Klientów. To dzięki aplikacjom dedykowanym otrzymujesz produkt dostosowanych do Twoich potrzeb. Zdarza się również, iż z powodzeniem optymalizujemy już istniejące rozwiązania.

   Atrakcyjna strona internetowa w obecnych czasach jest niezbędnym elementem działalności każdej firmy czy instytucji. Oferujemy szeroko rozumiane – kompleksowe usługi tworzenia witryn www. Dodatkowo optymalizujemy kod strony internetowej pod wyszukiwarki internetowe (pozycjonowanie) oraz precyzyjnie planujemy internetowe kampanie reklamowe (np. kampanie reklamowe AdWords).

    Oferujemy również usługi dodatkowe – graficzne, hostingowe, szkoleniowe itd. Więcej szczegółów naszej oferty znajdziecie tutaj. Jeśli potrzebują Państwo 24-godzinnego profesjonalnego wsparcia i doradztwa agencja interaktywna Perfekt Art jest dla Was idealnym partnerem w biznesie.


Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.Zespół Perfekt Art’u.